Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

3 kwietnia Kubota Corporation, jeden z wiodących światowych producentów maszyn i silników, obchodzi jubileusz 130 lat!

Historia Kuboty rozpoczęła się w 1890 roku, od produkcji pierwszych japońskich rurociągów żelaznych do wodociągów. Jego założyciel, Gonshiro Kubota, położył podwaliny pod firmę, która jest obecnie jednym z głównych graczy w branży. Zaczynając jako odlewnia, Kubota wkrótce staje się firmą wzorcową w globalnym rolnictwie, budownictwie i branżach związanych z wodą.

W 1974 roku, pojawiły się pierwsze minikoparki Kubota, które poza skutecznością działania wyróżniały się całkowitym bezpieczeństwem oraz komfortem użytkowania, a także walorami ekologicznymi. Współcześnie produkowane maszyny tej firmy znane są ze swej niezawodności oraz innowacyjności, wpisując się przy tym we wszystkie surowe normy sprzętowe.

Z okazji jubileuszu, składamy serdeczne gratulacje firmie Kubota. Aby kolejne lata działalności przyniosły jeszcze więcej satysfakcji, pomysłowości i zysku.

Całą historię marki znajdziecie na specjalnej jubileuszowej stronie: https://www.kubota.com/130th/