Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Znane z naszej oferty wynajmowej piły murarskie Norton Clipper JUMBO 651, trafiły do sprzedaży.

Warto wspomnieć o tym, że to właśnie firma Norton Clipper jako pierwsza wprowadziła na rynek piłę murarską – miało to miejsce 80 lat temu. Do dziś urządzenia tej marki cieszą się znakomitą opinią wśród fachowców, uchodząc za wydajne, niezawodne i bardzo wygodne w użytkowaniu.

Wszystkie te cechy potwierdza piła murarska JUMBO 651. Jest to bardzo popularny model na europejskim rynku, który sprawdza się przy realizacji wielu prac wewnątrz i na zewnątrz budynków. Bez problemu radzi sobie z cięciem najróżniejszych materiałów murarskich, brukarskich czy wykończeniowych, jak kamień, płytki ceramiczne, beton i różnego rodzaju materiały budowlane. Dodajmy, że ta piła nadaje się do ciągłej pracy i może być wykorzystywana w zastosowaniach przemysłowych.

Wymiana tarczy w JUMBO 651 jest bardzo łatwa, ponieważ operator ma do niej bezproblemowy dostęp – nie musi więc przerywać pracy na dłuższy czas, co przekłada się na zwiększenie produktywności.

W tej pile murarskiej można użyć tarczy o maksymalnej średnicy 650 mm. Maksymalna głębokość cięcia wynosi 265 mm. Producent zastosował tutaj 4-suwowy silnik benzynowy Hondy. Należy pochwalić solidną konstrukcję wózka z dużymi kółkami z blokadami, które ułatwiają manewrowanie maszyną czy załadowanie jej na samochód.

 

Piły dostępne są od ręki, w cenie 6990 zł netto, zapraszamy do kontaktu.

 

Zdjęcia produktu: