Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

 

Zwrotność i produktywność w standardzie

Wyjątkowo mały promień zawracania - tylko 3,4 m – oznacza, że LM625 może wydajnie pracować na ograniczonych przestrzeniach. Sterowanie (proporcjonalne) wysięgnikiem i funkcją dodatkowego obiegu za pomocą jednego joysticka pozwala operatorowi sprawnie i szybko  bardzo precyzyjnie ustawić ładunek. Hydrostatyczna przekładnia zapewnia operatorowi płynną kontrolę nad maszyną. Automatyczna blokada mechanizmu różnicowego przedniej osi dostarcza wyjątkowej siły uciągu. Wszystkie te cechy, razem ze stałym napędem na wszystkie koła i dużemu prześwitowi, składają się na wyjątkową efektywność przy każdym zadaniu, a w szczególności przy pracy na ograniczonej przestrzeni.

Przywiązanie dużej uwagi do komfortu i widoczności

Elegancko zaprojektowany z  wystarczająco dużą powierzchnią przeszkloną zapewnia operatorowi niezrównaną widoczność dookoła maszyny i na wysięgnik na maksymalnym zasięgu, co czyni pracę bezpieczną i daje operatorowi dużą pewność w ograniczonych przestrzeniach.  Niski środek ciężkości oraz optymalne rozłożenie masy powoduje, że LM625 jest wyjątkowo stabilny, co poprawia bezpieczeństwo w miejscu pracy. Pomimo kompaktowych wymiarów LM625, komfort nie jest opcją: kabina zgodna z wymogami ROPS i FOPS jest bardzo przestronna i zapewnia operatorowi komfortowe miejsce pracy z ergonomicznie rozplanowanymi urządzeniami sterującymi i w pełni regulowana kolumną kierownicy.

Nacisk na wszechstronność

Szeroki wybór fabrycznego osprzętu i adaptacyjne złącza do osprzętów innych marek łatwo i szybko przystosowują LM625 do różnych zadań i wymagań.

LM625 – podstawowe dane techniczne:

Maks. udźwig:   2,5 t

Maks. wysokość podnoszenia: 5,78 m

Masa operacyjna:          4800 kg

Promień zawracania:      3,4 m

Wysokość kabiny:         1910 mm

Całkowita szerokość:     1800 mm

W celu uzyskania szczegółowej ofety na maszyny budowlane marki New Holland, serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z najbliższym oddziałem HKL Baumaschinen Polska.