Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

3 nowe maszyny New Holland z silnikami Tier 4i w technologii AdBlue, zostały dostarczone ostatnio do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych na Mazurach.

2 ładowarki kołowe modele: W130C i W170C TC oraz 1 miniładowarka skid steer L223 firmy New Holland Construction, której HKL Baumaschinen Polska jest dealerem, rozpoczną pracę już na wiosnę. Główne zadanie jakie zostało postawione przed maszynami to zwiększenie wydajności w nowo powstającej kompostowni. Maszyny te będą pomagały ładować materię organiczną do przetworzenia w specjalnych modułach intensywnego kompostowania. Dostarczone modele dzięki wprowadzonym nowym rozwiązaniom technologicznym z pewnością spełnią wymagane oczekiwania. Naszemu klientowi serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i życzymy zadowolenia w eksploatacji i komfortu w czasie pracy maszynami New Holland.