Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Aby nieustannie podnosić poziom zadowolenia naszych klientów oraz reagować na aktualne potrzeby przygotowaliśmy dla Państwa dwa promocyjne programy serwisowe...

 

Wiosenna promocja

serwisowa

 

 

Aby nieustannie podnosić poziom zadowolenia naszych klientów oraz reagować na aktualne potrzeby przygotowaliśmy dla Państwa dwa promocyjne programy serwisowe.

 

 

Wiosenne przeglądy eksploatacyjne

Przegląd eksploatacyjny jeszcze nigdy nie był tak tani. Korzystając z wiosennej promocji oszczędzasz do 30%. Dodatkowo otrzymujesz możliwość wyboru materiałów z szerokiej gamy zamienników wysokiej jakości.

       
Przegląd eksploatacyjny silnika
ładowarki Kramer od:
520,00 zł netto
+ koszt dojazdu
  Przegląd eksploatacyjny silnika
koparkoładowarki NH od:
630,00 zł netto
+ koszt dojazdu
  Przegląd eksploatacyjny silnika
minikoparki Neuson od:
360,00 zł netto
+ koszt dojazdu

 

 

Wiosenne naprawy bieżące

Zapewnij swojej maszynie pełną sprawność i zwiększ jej wydajność. Nie czekaj, zgłoś się do serwisu HKL a wszystkie usterki zostaną usunięte 20% taniej.

 

Marki biorące udział w promocji:


Robocizna

Części i akcesoria

Dojazd

- 20%

- 20%

- 20%

 

Zadzwoń i zapytaj o nową, atrakcyjną cenę przeglądu lub naprawy Twojej maszyny.

 

 

Akcja dotyczy maszyn po okresie gwarancji. Promocja nie łączy się z innymi. Rabat 20% dotyczy części zakupionych wraz z usługą montażu. Okres trwania promocji 08.04.2013 – 30.06.2013.