Koncern Kubota jest wiodącym producentem maszyn kompaktowych w segmencie 0-8 ton, charakteryzujących się nowoczesnością i niezawodnością, a jednocześnie spełniających wszystkie wymagania stawiane współczesnym maszynom. Minikoparki nowej generacji z oznaczeniem KX-04, to maszyny z jeszcze większą mocą i jeszcze lepszymi parametrami pracy. Silniki Kubota serii 4, zamontowane w maszynach, dzięki swej nowoczesnej konstrukcji mają nie tylko dużą moc, ale także odpowiadając na wymogi dot. ochrony środowiska, są doskonale wyciszone. Minikoparki typu KX016-4, KX018-4 i KX019-4 mają największą kabinę w swojej klasie produktowej zaś ergonomiczna konstrukcja gwarantuje operatorowi wysoce wydajną pracę. Maszyny te są w ofercie HKL już od początku maja, a targi to doskonała okazją by się nim przyjrzeć z bliska i zapoznać się z ich zaletami.

Minikoparki to nie jedyne maszyny jakie będzie można zobaczyć na stoisku HKL, firma zaprezentuje również ładowarki kompaktowe oraz teleskopowe marki Kramer, wśród których w tym roku pojawiły się nowe modele. Ponadto zobaczymy koparko-ładowarki marki New Holland serii C, sprężarki CompAir, maszyny do przecisków Grundomat oraz wiertnicę Grundodrill marki Traco Technik, a także zagęszczarki firmy Ammann.

HKL Baumaschinen Polska nie ogranicza się tylko do sprzedaży nowych maszyn. W ofercie ma również szeroką gamę maszyn budowlanych używanych. Zapewnia serwis i dostęp do części zamiennych i jest partnerem specjalizującym się w wynajmie tego typu urządzeń. Należy do grona najbardziej liczących się firm w tym sektorze gospodarki. Maszyny z firmy HKL pracują i obsługują kluczowe inwestycje w Polsce, a także uczestniczą przy budowie wielu dróg w naszym kraju.

Targi INTERMASZ to nie tylko okazja do zapoznania się z nowinkami maszyn budowlanych to również czas na podtrzymanie - i na nawiązanie nowych, kontaktów handlowych - we wszystkich aspektach związanych z maszynami budowlanymi jak sprzedaż wynajmem i serwis. Taką właśnie ofertę zapewnia swoim klientom HKL Baumaschinen Polska – partner działający na rynku polskim od ponad dwudziestu lat a elastyczność firmy pozwala dostosować każdą ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.