Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

 

Oprócz minikoparek Kubota, również inne propozycje z szerokiej gamy sprzętu i usług oferowanych przez HKL, budziły zainteresowanie zwiedzających.

Każdy z gości mógł poznać pełną ofertę Wynajmu – Sprzedaży – Serwisu maszyn budowlanych HKL, a także porozmawiać na temat nowinek technicznych prezentowanych maszyn.

Na stoisku można było zobaczyć, wspomniane minikoparki KUBOTA z nowej przyjaznej dla otoczenia i operatora serii KX-4 oraz maszyny z serii U cechujące się obrotem kabiny w obrysie podwozia, koparko-ładowarkę NEW HOLLAND w wersji „C” o niskim poziomie zużycia paliwa, zwrotne i stabilne ładowarki kompaktowe KRAMER , maszyny przeciskowe firmy TRACTO-TECHNIK w tym krety GRUNDOMAT z nową głowicą koronową, urządzenie do wbijania rur GRUNDORAM oraz maszynę do renowacji starych rurociągów GRUNDOBURST. Pokazano również sprzęt zagęszczający od stopy wibracyjnej BOMAG po 700 kg płytę wibracyjną AMMANN z trzema wibratorami zapewniającymi skuteczną pracę przy zagęszczaniu gruntu. Wystawiono również wydajny kompresor śrubowy COMP-AIR oraz profesjonalne agregaty prądotwórcze firmy ENDRESS. Ekspozycję uzupełnił walec do robót ziemnych firmy BOMAG z oferty wynajmu i maszyn używanych.

Było nam bardzo miło gościć wszystkich klientów oraz partnerów handlowych, którzy odwiedzili na targach nasze stoisko. Liczymy, że podtrzymane i nawiązane kontakty biznesowe przerodzą się w silną i owocną współpracę. Chętnych zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które uwieczniły tę imprezę.

Zainteresowanych ofertą firmy HKL Baumaschinen Polska zachęcamy do odwiedzin oddziałów na terenie kraju lub kontakt z naszymi pracownikami.                                   

Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazane nam zainteresowanie.

Do zobaczenia…