Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

 

Cała impreza podzielona zostało na dwie części:

Pierwsza część obejmowała pokaz multimedialny maszyn Kramer wraz z częścią bankietową, pokazem sztucznych ogni i biesiadą przy regionalnej muzyce.

Druga część obejmowała prezentację nowych rozwiązań technicznych w poszczególnych modelach, dynamiczny pokaz wybranych maszyn, wykłady tematyczne oraz zwiedzanie fabryki.

Wysoka frekwencja zaproszonych gości i entuzjazm, z jakim spotkała się prezentacja nowych modeli, przekonują, że ładowarki Kramer to bardzo popularne maszyny w wielu branżach, a ich zwrotność, stabilność i możliwość stosowania różnorodnego osprzętu, stawia je w czołówce producentów tego typu maszyn.

Ta wyjątkowa stabilność i zwrotność to efekt konstrukcji maszyny oparty na sztywnej ramie i czterech kołach skrętnych. Nowa seria produkowanych maszyn będzie kontynuacją tego rozwiązania w jeszcze lepszym wydaniu.

Ładowarki Kramer są jedną z pozycji szerokiej oferty firmy HKL Baumaschinen Polska - dealera firmy Kramer na polskim rynku.

Maszyny te ciągle cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów, czego przykładem są podpisane w minionych dniach nowe kontrakty na ich dostawę.

Jesteśmy przekonani, że Kramer to jakość za rozsądną cenę, a poniesiony w momencie zakupu wydatek, rekompensuje się w niskich kosztach eksploatacji.

Dlatego każdego Klienta, zainteresowanego ładowarką Kramer, zapraszamy do naszych oddziałów w całej Polsce.  W ofercie są zarówno maszyny do sprzedaży jak i do wynajmu, zaś wszystkich Użytkowników ładowarek Kramer zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej.