Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Dodatkowo można było bezpośrednio porównać nowe ładowarki Kramer z konkurencyjnymi maszynami innych producentów w danej klasie. Tak przygotowany program zajęć i przedstawiony zakres informacji był bardzo interesujący dla każdego. Szkolenie w tego typu formie pozwoliło nie tylko przyswoić najważniejsze cechy i zalety ładowarek Kramer, ale przede wszystkim pozwaliło odczuć bezpośredni komfort i jakość pracy maszynami Kramer.

Dzięki odbytemu szkoleniu oraz bezpośredniej konfrontacji z nowymi ładowarkami i wybranymi modelami konkurencji nasi handlowcy zdobyli istotne informacje na temat maszyn w określonej klasie produktowej, o ich zastosowaniu i wykorzystaniu w poszczególnych branżach i dziedzinach życia, a przede wszystkim o istotnej rzeczy dla każdego użytkownika - czyli odpowiednim doborze ładowarki do określonego zakresu pracy. Aby maszyna spełniała swoje funkcje była bezpieczna, wydajna komfortowa i jak najtańsza w eksploatacji.

Od końca ubiegłego roku firma Kramer wprowadza na rynek dwie nowe serie ładowarek: bardziej bogatą serię 8 oraz podstawową serię 5.

Więcej informacji na temat nowych maszyn Kramer można uzyskać w oddziałach naszej firmy HKL Baumaschinen Polska. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska nr 17 na Targach INTERMASZ (06-09.05.2015) w Poznaniu, gdzie będzie można zobaczyć wybrane modele ładowarek Kramer.

Drugie szkolenie produktowe w zakresie wybranych modeli odbyło się w fabryce minikoparek Kubota w Zweibruecken. Szkolenie było poświęcone najbardziej popularnej grupie maszyn, a mianowicie minikoparkom w klasie do 2 ton. Również i w tym przypadku producent zatroszczył się o to, by oprócz prezentacji multimedialnej i informacji technicznych uczestnicy mogli przetestować maszyny na poligonie demonstracyjnym. Na szkoleniu nie zabrakło również maszyn innych producentów. Istotnym elementem szkolenia była możliwość przetestowania w pracy i porównania poszczególnych cech i rozwiązań zarówno maszyn Kubota jak i maszyn konkurencji.  To doświadczenie najbardziej pozwoliło utrwalić zdobytą wiedzę, a przede wszystkim pokazało jak wysoce zaawansowaną technologicznie, dopracowaną, wydajną i komfortową w pracy maszyną jest minikoparka KUBOTA.

Informacje na temat całej palety produktowej maszyn KUBOTA można uzyskać w oddziałach naszej firmy. Wybrane modele maszyn będzie można zobaczyć na targach INTERMASZ w Poznaniu, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. KUBOTA - for Earth, for Life