Na stoisku można było również zobaczyć szeroką gamę mini i midi koparek gąsienicowych firmy KUBOTA wraz z najnowszym modelem ładowarki przegubowej R065. Oprócz konwencjonalnych modeli w klasie minikoparek do 2 t znalazły się maszyny z serii U, (U20 i U55), które mają kabinę obracającą się w obrysie podwozia oraz 8 t midi-koparka KX080-4 – największa produkowana koparka KUBOTA. Wszystkie mini i midi-koparki firmy KUBOTA wyróżnia solidność wykonania, wysoka jakość zastosowanych podzespołów i komponentów oraz komfort i wygoda dla każdego wymagającego użytkownika. Zaprezentowane na targach INTERMASZ maszyny KUBOTA znajdują się w ofercie handlowej firmy HKL Baumschinen, a szeroka gama tych modeli również w ofercie wynajmu naszej firmy. Dzięki temu o niezawodności maszyn KUBOTA klienci mogą się przekonać korzystając z naszych usług wynajmu i użytkując je na każdej praktycznie budowie.

Reprezentantem marki NEW HOLLAND była koparko-ładowarka B100C z silnikiem Tier IV cechująca się wyjątkową wydajnością w swojej klasie, niskimi kosztami eksploatacji oraz niskim zużyciem paliwa. Uzupełnieniem oferty była 14,5 t ładowarka kołowa W170 znajdująca się w parku wynajmu.

Oprócz typowych grup produktowych, uwagę na naszym stoisku przyciągał przygotowany specjalnie na tę okazję ciąg maszyn dla firm instalacyjnych.

Obejmował on standardową minikoparkę KX018-4 na przyczepce zaczepianej do pojazdów, stojak z wybranymi i najbardziej popularnymi KRETAMI tj. maszynami przeciskowymi typu GRUNDOMAT firmy TRACTO-TECHNIK oraz sprężarkę śrubową firmy COMP-AIR model C-42 służącą m.in. do ich napędu.

W ten sposób klienci z firm instalacyjnych, telekomunikacyjnych, gazowych czy energetycznych mogli w pigułce zapoznać się z ofertą niezbędnych i popularnych w ich branży maszyn, wykorzystywanych przy budowie sieci, czy wykonywaniu przyłączy do posesji.

Dodatkowym uzupełnieniem prezentowanych nowych maszyn i szerokiej oferty firmy HKL Baumaschnien było również stoisko z maszynami używanymi, na którym zaprezentowane zostały wybrane modele. Dzięki temu odwiedzający nas goście targowi mogli zapoznać się nie tylko z nowościami, ale również z pozostałymi maszynami, które znajdują się w naszej ofercie.

Podsumowując były to bardzo udane targi, na których stoisko HKL Baumaschinen odwiedziło kilkudziesięciu klientów. Odbyte spotkania i rozmowy zainicjowały ciekawymi projektami handlowymi, pozwoliły poznać nowych klientów, a w stosunku to stałych kontrahentów rozszerzyły dotychczasową współpracę i kontakty handlowe. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy na targach INTERMASZ 2015 zaszczycili nas swoją obecnością.