Zakończyły się największe targi maszyn budowlanych BAUMA 2016 w Monachium.

Impreza jak zawsze przyciągnęła tysiące osób zwiedzających, wystawców, użytkowników i pasjonatów maszyn budowlanych.

Każdy, kto pojawił się na Targach mógł obejrzeć skupioną w jednym miejscu wystawę prezentującą najnowsze maszyny, osprzęt oraz paletę ciekawych rozwiązań technicznych stosowanych w budownictwie oferowaną przez producentów z całego świata. Wystawcy oprócz swoich aktualnych modeli maszyn, zaprezentowali również najnowsze produkty, które na Targach miały swoją premierę.

Impreza jak zawsze okazała się jednym z największych przedsięwzięć w tej dziedzinie, o czym świadczyły tłumy zwiedzających każdego dnia.

Również nasza firma, HKL Baumaschinen, miała swoje tradycyjne stoisko, na którym można było spotkać się i porozmawiać w miłej i spokojnej atmosferze zarówno o szerokiej ofercie usług jaką posiada HKL, jak również o okazyjnej ofercie sprzedaży maszyn używanych.

Była to okazja nie tylko do spotkań czysto biznesowych czy handlowych, ale również okazja do lepszego poznania się, czy nawiązania całkiem nowej współpracy. Wszystkim klientom, którzy podczas trwania targów zaszczycili nas swoją obecnością oraz odwiedzili partnerów handlowych, których produkty HKL ma w swojej ofercie - serdecznie dziękujemy.