W dniu 22.06 2016 w Centrali naszej firmy w Poznaniu odbył się Dzień Klienta w HKL. Było to spotkanie przygotowane dla lokalnych firm z branży budowlanej, usługowej i produkcyjnej, z którymi oddział poznański HKL współpracuje od lat. Na spotkanie przybyli również Klienci, z którymi ta współpraca dopiero się zawiązuje. Swoją obecnością zaszczycili nas również Reprezentanci producentów, którzy dzielili się z Klientami informacjami i swoją wiedzą w zakresie poszczególnych modeli. Była to zatem okazja do porozmawiania na temat produktów nie tylko w aspekcie czysto handlowym, ale również technicznym i eksploatacyjnym.

Podczas wielu rozmów, które tego dnia nabrały szczególnego znaczenia, nasi Goście mogli zapoznać się z historią i pełną ofertą firmy HKL oraz Producentów, których HKL jest przedstawicielem na terenie kraju.

Z pośród maszyn nowych, zaprezentowano:

• minikoparki KUBOTA - producenta maszyn kompaktowych w segmencie 0-8 t,
• ładowarki KRAMER - producenta ładowarek kompaktowych, teleskopowych i z ramieniem Tele,
• lekki sprzęt zagęszczający firmy BOMAG, producenta również ciężkich walców wibracyjnych frezarek i układarek do asfaltu kompaktorów i stabilizatorów gruntu
• innowacyjne i wysokiej jakości maszyny do przecisków firmy Tracto-Technik
• oraz sprężarkę śrubową firmy Comp-Air która należy do największych producentów systemów sprężania powietrza i gazu.
Dodatkową ekspozycję stanowiły przyczepki do transportu lekkich maszyn - VIOLA oraz osprzęt do minikoparek firmy Digga.
Wszystkie prezentowane maszyny znajdują się w ofercie HKL Baumaschinen Polska.

Spotkanie było podzielone na dwie tury przedpołudniową i popołudniową, podczas których oprócz prezentacji firmy HKL i producentów, można było podejść do wybranych maszyn i porozmawiać na ich temat bardziej szczegółowo. W biurze w dziale części Klienci mogli zapoznać się z ofertami części zamiennych oraz nową ofertą olejów FUCHS, zaś o ewentualnych problemach technicznych można było porozmawiać z naszym doświadczonym serwisem. Nie zabrakło również informacji na temat warunków i nowych propozycji wynajmu maszyn, a także szerokiej oferty maszyn używanych.
Spotkanie uatrakcyjnił ogródek z grillem i napojami, zaś niemało radości naszym Gościom dostarczyła zabawa „KUBB w HKL”. Skandynawska gra, która polegała na strąceniu obrońców przeciwnika i następnie króla znajdującego się na środku pola. Gra znalazła wielu chętnych, a forma trochę odmiennej rywalizacji, która wymagała od uczestników precyzyjnych rzutów, wzbudziła gorący doping wśród pozostałych Gości. Oczywiście uczestnicy gry obdarowani zostali nagrodami: nagrodą zwycięzcy bądź niestety nagrodą pocieszenia, ale i tak wszystkim dopisywał wspaniały humor.

Jeszcze raz wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nas w Dniu Klienta serdecznie dziękujemy. I do zobaczenia wkrótce ….

HKL BAUMASCHINEN POLSKA