Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Koparki gąsienicowe na wynajem Komatsu

Wynajem maszyn budowlanych to doskonała propozycja, którą w firmie HKL przygotowaliśmy z myślą o przedsiębiorstwach potrzebujących specjalistycznego sprzętu tylko sporadycznie. Pośród szerokiej oferty znaleźć można znakomite i cenione na placach budowy niemal całego świata koparki gąsienicowe Komatsu. Proponujemy zarówno małe, jak i duże modele, a nasi doradcy wesprą Państwa w procesie wyboru, tak aby maszyna była dostosowana do potrzeb. Koparki gąsienicowe Komatsu charakteryzują się bardzo dużą wydajnością przy jednoczesnych zachowaniu precyzji pracy. Są to komfortowe w obsłudze maszyny, które działają w szybki sposób.

Wypożyczenie maszyn budowlanych to rozwiązanie, które pozwala ograniczyć wydatki związane z zakupem, konserwacją oraz naprawami. W HKL wynajmujemy zadbane i nowoczesne maszyny na przejrzystych i atrakcyjnych warunkach. Koparki gąsienicowe Komatsu można pozyskać na dowolny okres, w oddziałach rozlokowanych na terenie całej Polski. Zapraszamy na kontaktu!

Sprzęt tego japońskiego producenta to wygoda użytkowania, osiągnięta dzięki komfortowym kabinom dla operatorów i funkcjonalnemu rozłożeniu punktów obsługowych. Koparki używane gąsienicowe Komatsu spełniają też normy emisji spalin Euro Stage IV. Wdrożone rozwiązania, takie jak funkcja automatycznego wyłączania silnika, pomagają w oszczędzaniu paliwa. Wszystko to w korzystnej cenie wynajmu.

Koparki gąsienicowe Komatsu – najlepszy wybór na wymagające podłoże

Maszyny budowlane tego rodzaju znajdują zastosowanie przede wszystkim na terenie, grząskim, nierównym i nieutwardzonym. Będą spełniały swoje zadanie podczas różnorakich prac budowlanych. Sprawdzą się w przygotowywaniu fundamentów, przy pracach kształtujących krajobraz czy też podczas wyburzania obiektów.

Wynajem koparek gąsienicowych Komatsu – cena

W ofercie maszyn używanych znajdą Państwo na przykład bardzo popularny model PC138. Odznacza się on dosyć kompaktową budową, a przy tym jest niezwykle stabilny. Pojemność łyżki wynosi w nim maksymalnie 0,73 m3. Większe parametry ma z kolei model PC210 – tu pojemność osiąga aż 1,69 m3.

Cena wynajmu ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju wybranej maszyny oraz czasu, na jaki ma zostać wypożyczona.

 

Komatsu PC138

Komatsu PC138
 
  • Masa [t]: 13,85
  • Moc silnika [kW]: 72
  • Głębokość kopania [m]: 5,90
  • Wysokość wyładunku [m]: 7,35
  • Maksymalny zasięg ramienia [m]: 8,72

 
 
 
 
 
 

Komatsu PC210

Komatsu PC210
 
  • Masa [t]: 21,5
  • Moc silnika [kW]: 107
  • Głębokość kopania [m]: 6,62
  • Wysokość wyładunku [m]: 7,11
  • Maksymalny zasięg ramienia [m]: 9,87