Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Koparki kołowe na wynajem Komatsu

W oddziałach firmy HKL, które rozlokowane są na terenie całej Polski, oferujemy wynajem specjalistycznych maszyn budowlanych różnego typu. Jedną z naszych propozycji są niezawodne i sprawdzające się nawet w najtrudniejszych warunkach koparki kołowe Komatsu. Wybrać można zarówno kompaktowe, jak i potężne modele. Nasi doradcy pozostają do Państwa dyspozycji w celu pomocy w dokonaniu optymalnego wyboru. Koparki kołowe Komatsu to budowlane pojazdy cechujące się dużą wydajnością, mobilnością oraz precyzją.

Wynajem maszyn to usługa, która powstała z myślą o przedsiębiorstwach potrzebujących skorzystać z profesjonalnego sprzętu raz na jakiś czas. Pozwala im to na unikniecie kosztów związanych z kupnem pojazdu, jego konserwacją oraz naprawami. Oferujemy koparki kołowe Komatsu, które można wypożyczyć na przyjaznych i korzystnych warunkach. Proponujemy dowolny okres najmu, dostosowany do potrzeb. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami w celu ustalenia terminu wypożyczenia.

 

 

Komatsu PW148

Komatsu PW148
 
  • Masa [t]: 15,0
  • Moc silnika [kW]: 90
  • Głębokość kopania [m]: 5,24
  • Wysokość wyładunku [m]: 9,52
  • Maksymalny zasięg ramienia [m]: 8,14