Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Ładowarki kołowe na sprzedaż Kubota

W naszej firmie HKL znajdą Państwo profesjonalne ładowarki kołowe Kubota. Specjalizujemy się w sprzedaży zarówno nowych, jak i używanych maszyn rolniczych oraz budowlanych. Kubota to japoński producent, który znany jest z wykorzystywania najnowszych technologii oraz energooszczędnych rozwiązań. Z tego względu ładowarki kołowe Kubota są bardzo wydajne oraz spalają stosunkowo mało paliwa, dzięki czemu można zaoszczędzić na kosztach eksploatacyjnych. Japońskie maszyny charakteryzują się również dużą zwrotnością oraz możliwościami precyzyjnego sterowania. Ponadto użytkownicy doceniają także praktyczne oraz komfortowe wnętrze kabiny i jej wyposażenie.

W HKL oferujemy ładowarki kołowe Kubota w bardzo atrakcyjnych cenach. Ich stosunek do jakości maszyn wypada niezwykle korzystnie. Posiadamy różne modele ładowarek, dzięki czemu możemy zaproponować szeroki wybór i maszyny dostosowane do potrzeb. Nasi konsultanci służą pomocą w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu!

Wśród naszych propozycji znaleźć można zarówno rozwiązania wysoce wyspecjalizowane, jak i te uniwersalne, znajdujące szerokie zastosowanie w wielu różnych obszarach przemysłu i rolnictwa, jak również szeroko pojętej branży budowlanej. Ładowarki kołowe Kubota stanowią udane połączenie ergonomii oraz wygody użytkowania, a także zaawansowanych rozwiązań technologicznych, oferując tym samym możliwość eksploatacji w kontekście przeróżnych zadań i lokalizacji. Ponadto nasza oferta obejmuje również modele używane, stanowiące korzystną alternatywę dla nowych egzemplarzy, dodatkowo zwiększając opłacalność inwestycje.

Nowe i używane ładowarki kołowe Kubota — profesjonalne maszyny budowlane

Nieustannie pracujemy również nad rozbudową naszej oferty nowych i używanych ładowarek kołowych Kubota, dlatego warto regularnie monitorować zawartość poszczególnych kategorii na naszej stronie internetowej. Wśród naszych propozycji znaleźć można modele z bieżących serii, co w praktyce oznacza szereg zaawansowanych funkcjonalności oraz rozwiązania tyleż innowacyjne, co skuteczne.

Sprzęt dla wymagających — modele nowe i używane

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z naszą ofertą starannie wyselekcjonowanych maszyn — zarówno nowych jak i używanych. Ładowarki kołowe Kubota od lat cieszą się niesłabnącą renomą wśród użytkowników całego spektrum branż i specjalizacji. Szczegółowe informacje na temat specyfikacji oraz parametrów poszczególnych modeli zawarte zostały w tabeli towarzyszącej odpowiedniej ofercie.

 

 

Ładowarki Kubota

Ładowarki KubotaŁadowarki Kubota

Nowa seria ładowarek marki Kubota.

  Pojemnośc łyżki
m3
Udźwig wywracający
kg
Ładowność
kg
Szerokość
mm
R065 HW 0,65 - 0,89 3 450 1 755 1 680
R082 0,85 - 0,89 3 580 2 000 1 725
R085 0,85 - 0,89 3 600 2 000 1 725