Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

New Holland – Koparko-Ładowarki na wynajem New Holland

Przedsiębiorstwo HKL, z oddziałami rozmieszczonymi na terenie całej Polski, oferuje Państwu znakomite i niezawodne koparko-ładowarki New Holland. Firma New Holland to włoski producent, który od ponad 100 lat tworzy znakomitej jakości maszyny rolnicze oraz budowlane. New Holland od zawsze sięga po unikalne i innowacyjne rozwiązania, tak aby zapewnić jak najlepsze wsparcie dla gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorstw. Koparko-ładowarki New Holland sprzedawane są na całym świecie. Użytkownicy cenią sobie ich solidność oraz komfortowe warunki w kabinie, podczas pracy w najróżniejszych warunkach. Te włoskie maszyny charakteryzują się bardzo dużą wydajnością, a przy tym nie zużywają zbyt wiele energii, dzięki czemu generują stosunkowo niskie koszty eksploatacyjne. Koparko-ładowarki New Holland to pojazdy wielofunkcyjne, które sprawdzą się podczas wykonywania wielu zadań na placach budowy oraz w gospodarstwach rolnych. Pracują w sposób precyzyjny oraz znoszą duże obciążenia. Są doskonałym wsparciem podczas realizacji dużych oraz mniejszych inwestycji.

Koparko-ładowarki New Holland – wynajem jest opłacalny!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolniczych, które chcą skorzystać ze specjalistycznych maszyn budowlanych wyłącznie raz na jakiś czas, stworzyliśmy w HKL usługę wynajmu. Wypożyczenie koparko-ładowarki New Holland jest bardziej opłacalne niż jej kupno, jeśli użytkowana ma być ona rzadko. Wówczas odpadają bowiem nie tylko bardzo duże koszty związane z nabyciem maszyny, ale również te wynikające z okresowych konserwacji czy napraw nieprzewidywalnych usterek. W HKL oferujemy Państwu proste i przejrzyste warunki wynajmu, a także krótki czas oczekiwania na pojazdy. Posiadamy koparko-ładowarki New Holland różnego typu. Nasi doradcy służą fachowymi poradami i wspierają w wyborze najbardziej optymalnej do planowanych działań maszyny. W razie jakichkolwiek pytań oraz chęci wynajmu koparko-ładowarek zapraszamy do kontaktu.

 

 

New Holland B115

New Holland B115
 
  • Moc silnika [kW]: 81
  • Pojemność Silnika [l]: 3,4/4,4
  • Pojemność łyżki [m3]: 1,2
  • Maks. głębokość kopania [m]: 5,60
  • Maksymalny zasięg ramienia [m]: 6,8