Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis Bomag

Na wachlarz naszych usług składa się nie tylko wynajem oraz sprzedaż maszyn budowlanych i sprzętu marki Bomag, ale także serwis. Można z niego skorzystać zarówno w jednym z naszych oddziałów, jak i w opcji z dojazdem do Państwa. Usługa ta jest profesjonalnym wsparciem udzielanym przez specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat pojazdów oraz urządzeń Bomag. Serwis odpowiada za niezbędną konserwację, wymianę zużytych części czy naprawę zepsutych podzespołów i modułów. Dzięki temu maszyny oraz sprzęt działa bez zarzutów przez długi czas. Nie traci swoich walorów energooszczędnych oraz wydajnościowych, a także funkcjonuje w sposób ciągły.

Firma HKL oferuje bardzo atrakcyjne ceny za maszyny oraz urządzenia marki Bomag i serwis. Dodatkowo polecamy również usługę diagnostyki oraz okresowych przeglądów, która pozwala na kontrolowanie stanu pojazdów budowlanych i sprzętu, a także pozwala na szybkie wyeliminowanie zagrożeń w postaci usterek i awarii. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami!