Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis Bomag

Na wachlarz naszych usług składa się nie tylko wynajem oraz sprzedaż maszyn budowlanych i sprzętu marki Bomag, ale także serwis. Można z niego skorzystać zarówno w jednym z naszych oddziałów, jak i w opcji z dojazdem do Państwa. Usługa ta jest profesjonalnym wsparciem udzielanym przez specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na temat pojazdów oraz urządzeń Bomag. Serwis odpowiada za niezbędną konserwację, wymianę zużytych części czy naprawę zepsutych podzespołów i modułów. Dzięki temu maszyny oraz sprzęt działa bez zarzutów przez długi czas. Nie traci swoich walorów energooszczędnych oraz wydajnościowych, a także funkcjonuje w sposób ciągły.

Serwis zagęszczarek Bomag – naprawa walca

Profesjonalne podejście do specyfiki działalności prowadzonej przez naszych Klientów, szczegółowa analiza zgłoszeń, szybka diagnoza problemów, a także fachowa eliminacja usterek.

Prowadzony przez HKL serwis zagęszczarek Bomag to komórka zorganizowana tak, aby powierzona w ręce ekspertów naprawa walca nie spowodowała w Państwa przedsiębiorstwie długoterminowych przestojów. W efekcie nawiązanej współpracy nasi Kontrahenci mogą zarówno uzyskać niemal natychmiastową pomoc w przypadku nagłej awarii, a także zdecydować się na przeprowadzenie generalnego remontu posiadanych specjalistycznych maszyn budowlanych w dogodnym czasie.

Walec Bomag – serwis stacjonarny lub z dojazdem na miejsce wykonywanych napraw

Branża budowlana jest specyficzną dziedziną przemysłu, w której bardzo ważna jest terminowość realizacji zadań. Bywa ona niekiedy zakłócana przez sezonowo występujące, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Również niespodziewane awarie wykorzystywanych na placach budowy maszyn i sprzętu, na przykład zagęszczarki, mogą spowodować dłuższe przestoje, a co za tym idzie, negatywnie wpłynąć na czas oddania inwestycji do użytku. Warto więc odnotować, że dzięki temu, że posiadamy bogate zaplecze elementów zamiennych i komponentów Bomag pochodzących ze sprawdzonych źródeł, nie musimy czekać na dostawę zamówionych części. W rezultacie, cała procedura naprawy walca znacznie się skraca i nie wymaga odstawienia sprzętu do warsztatu na dłuższy okres.

Profesjonalny serwis zagęszczarek Bomag i kompleksowa obsługa

Firma HKL oferuje bardzo atrakcyjne ceny za maszyny oraz urządzenia marki Bomag i serwis. Dodatkowo polecamy również usługę diagnostyki oraz okresowych przeglądów, która pozwala na kontrolowanie stanu pojazdów budowlanych i sprzętu, a także pozwala na szybkie wyeliminowanie zagrożeń w postaci usterek i awarii. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami!