Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis Kramer

W oddziałach firmy HKL przygotowaliśmy dla Państwa maszyny budowlane marki Kramer i serwis. Nasza oferta jest kompleksowa oraz bardzo atrakcyjna pod względem finansowym. Nowoczesność, wydajność i niskie zużycie paliwa, to cechy po których można rozpoznać pojazdy, których producentem jest niemiecka firma Kramer. Serwis przeprowadzony przez naszych fachowców, to usługa w pełni profesjonalna. Znamy dokładnie budowę wszystkich maszyn oraz wiemy jak odpowiednio je konserwować, aby działały sprawnie przez długi czas. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki któremu dokonujemy również napraw oraz wymiany zużytych już części.

W HKL oferujemy ładowarki kołowe oraz teleskopowe Kramar oraz serwis, który organizujemy w naszych oddziałach zlokalizowanych w różnych rejonach Polski. Ponadto dysponujemy również serwisem mobilnym, możemy zatem zaoferować Państwu dojazd do maszyny i zaopiekowanie się nią na miejscu. Dodatkowo proponujemy również diagnostykę oraz przeglądy okresowe. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami!