Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis Kramer

Działające na terenie Polski, Niemiec oraz Austrii przedsiębiorstwo HKL dostarcza od wielu już lat nowoczesne i pochodzące od renomowanych producentów maszyny specjalistyczne, wykorzystywane na szeroką skalę w branży budowlanej oraz transportowej. Ponadto, zatrudniając ekspertów z zakresu budowy maszyn, kompleksowo zajmuje się również przeprowadzaniem przeglądów, serwisowaniem, naprawami usterek oraz generalnymi remontami sprzętu, zarówno stacjonarnie, w różnych punktach w kraju, jak i z możliwością wyjazdu do Klienta. Uzupełnieniem oferty jest posiadane przez HKL bogate zaplecze elementów zamiennych oraz komponentów do ładowarek sprzedawanych zainteresowanym Kontrahentom.

Serwis Kramer – ładowarki teleskopowe

Naprawa specjalistycznego sprzętu wpisana jest w charakter branży budowlanej. Ciężkie warunki pracy, ekspozycja na działanie czynników atmosferycznych, obciążenia mechaniczne oraz błędy ludzkie często powodują zarówno drobne usterki, jak i większe awarie. Co więcej, w wyniku intensywnej eksploatacji niektóre komponenty nieustannie się zużywają i należy je regularnie wymieniać. Bez względu jednak na to, czy planują Państwo gruntowną naprawę ładowarki Kramer, czy może standardowy przegląd, warto oddać sprzęt w ręce naszych doświadczonych fachowców. Profesjonalnie zajmą się szeroko pojętą diagnostyką, serwisem i wymianą zużytych lub uszkodzonych części.

Sprzedaż i serwis ładowarki Kramer

W oddziałach firmy HKL przygotowaliśmy dla Państwa maszyny budowlane marki Kramer i serwis. Nasza oferta jest kompleksowa oraz bardzo atrakcyjna pod względem finansowym. Nowoczesność, wydajność i niskie zużycie paliwa, to cechy po których można rozpoznać pojazdy, których producentem jest niemiecka firma Kramer. Serwis przeprowadzony przez naszych fachowców, to usługa w pełni profesjonalna. Znamy dokładnie budowę wszystkich maszyn oraz wiemy jak odpowiednio je konserwować, aby działały sprawnie przez długi czas. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki któremu dokonujemy również napraw oraz wymiany zużytych już części.

Profesjonalna naprawa ładowarki Kramer i kompleksowa obsługa sprzedażowa

W HKL oferujemy ładowarki kołowe oraz teleskopowe Kramar oraz serwis, który organizujemy w naszych oddziałach zlokalizowanych w różnych rejonach Polski. Ponadto dysponujemy również serwisem mobilnym, możemy zatem zaoferować Państwu dojazd do maszyny i zaopiekowanie się nią na miejscu. Dodatkowo proponujemy również diagnostykę oraz przeglądy okresowe. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami!