Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis Kubota

Nasza firma HKL w swojej ofercie posiada maszyny budowlane marki Kubota i serwis, który jest profesjonalnym wsparciem technicznym tych pojazdów. Z usługi tej mogą Państwo skorzystać w jednym z naszych oddziałów lub z wersji mobilnej, gdyż oferujemy również dojazd do naszych klientów.

Renoma i wieloletnie doświadczenie w naprawie koparek i silników

Niezawodność, wydajność, precyzja oraz energooszczędność, to cechy charakterystyczne maszyn Kubota. Serwis jest jednak niezbędny, aby mogły one sprawnie oraz prawidłowo funkcjonować przez długi czas. Nasi fachowcy dokonują niezbędnych napraw, wymiany zużytych części, a także konserwacji pojazdów. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas codziennej pracy i bogata wiedza z zakresu budowy maszyn pozwalają nam wykonywać wszelkie czynności kompleksowo oraz szybko. W HKL zarówno pojazdy marki Kubota oraz serwis oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto dokonujemy również okresowych przeglądów oraz diagnostyki.

Serwis Kubota – naprawa silników

Ponieważ działamy w branży od wielu lat, doskonale znamy jej potrzeby. W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, każdorazowo planując strategię działania odpowiednią do zaistniałego problemu. Zarówno generalne remonty, jak i przeglądy powierzonych ekspertom z HKL maszyn, urządzeń oraz komponentów, wykonywane są przez zespół regularnie doszkalających się fachowców. To pozwala nam na szybkie namierzenie usterek i zaplanowanie działań tak, aby sprzęt w możliwie krótkim czasie odzyskał sprawność.

Profesjonalny serwis – koparki Kubota i inne maszyny do zadań specjalnych

Naszym atutem jest świetnie zaopatrzone zaplecze magazynowe elementów zamiennych do maszyn takich, jak koparki Kubota oraz silniki do nich. Szybki dostęp do potrzebnych komponentów realnie skraca czas wykonania naprawy, ponieważ eliminuje konieczność oczekiwania na dostawę do punktu serwisowego. Co więcej, jesteśmy przygotowani również na realizację działań poza warsztatem, w miejscu pracy Zleceniodawcy. Przekłada się to na skrócenie czasu przestoju, a tym samym efektywnie wpływa na redukcję kosztu całego przedsięwzięcia.

Kompleksowa obsługa i nieocenione wsparcie techniczne

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu omówienia szczegółów serwisu oraz ustalenia jego terminu. Kompleksowo zajmiemy się realizacją każdego zadania, nawet takiego stanowiącego duże wyzwanie i zadbamy o to, aby przeprowadzona naprawa silników Kubota lub remont koparki przebiegły sprawnie oraz w jak najkrótszym czasie.