Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis Kubota

Nasza firma HKL w swojej ofercie posiada maszyny budowlane marki Kubota i serwis, który jest profesjonalnym wsparciem technicznym tych pojazdów. Z usługi tej mogą Państwo skorzystać w jednym z naszych oddziałów lub z wersji mobilnej, gdyż oferujemy również dojazd do naszych klientów.

Niezawodność, wydajność, precyzja oraz energooszczędność, to cechy charakterystyczne maszyn Kubota. Serwis jest jednak niezbędny, aby mogły one sprawnie oraz prawidłowo funkcjonować przez długi czas. Nasi fachowcy dokonują niezbędnych napraw, wymiany zużytych części, a także konserwacji pojazdów. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas codziennej pracy i bogata wiedza z zakresu budowy maszyn pozwalają nam wykonywać wszelkie czynności kompleksowo oraz szybko. W HKL zarówno pojazdy marki Kubota oraz serwis oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto dokonujemy również okresowych przeglądów oraz diagnostyki. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu omówienia szczegółów serwisu oraz ustalenia jego terminu.