Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis New Holland

Na kompleksowe usługi firmy HKL składają się nie tylko wynajem oraz sprzedaż maszyn budowlanych włoskiej marki New Holland, ale również serwis. Jest to w pełni profesjonalna usługa wykonywana przez wykwalifikowanych, znających specyfikę tych pojazdów oraz doświadczonych fachowców. Duża wydajność przy niskim spalaniu oraz wykorzystywanie najnowszych technologii, to znak rozpoznawczy maszyn New Holland. Serwis pozwala zachować ich właściwości i dane techniczne na najwyższym poziomie. Tak, aby pojazdy działały i funkcjonowały bez zarzutu przez bardzo długi czas. Oferujemy profesjonalną konserwację, naprawy doraźnych usterek oraz awarii, a także wymianę zużytych podzespołów oraz części.

Wynajem maszyn budowlanych New Holland i serwis oferujemy nie tylko w naszych oddziałach stacjonarnych, które zlokalizowane są na terenie całej Polski, ale także w wersji mobilnej. Możemy zatem dojechać do Państwa i na miejscu zająć się pojazdem. Ponadto proponujemy również diagnostykę oraz okresowe przeglądy.

Działamy kompleksowo — serwis New Holland jest miejscem, w którym skutecznie i szybko usuniemy wszelkie awarie, drobne usterki oraz pozostałe niedociągnięcia wynikające z normalnego użytkowania. Nasi specjaliści oferują również fachowe doradztwo w zakresie poprawnej eksploatacji oraz konserwacji maszyn budowlanych, w tym koparko-ładowarek, tak aby maksymalnie zwiększyć ich żywotność, jednocześnie ograniczając ryzyko awarii do minimum. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, gdyż wierzymy, że tylko ono prowadzi do długotrwałej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu.

Serwis maszyn budowlanych New Holland - warto zaufać profesjonalistom!

Zakres naszych usług serwisowych obejmuje również wszelkie działania diagnostyczne, stanowiące podstawę dla usunięcia usterki. Rozległa wiedza naszych specjalistów w obszarze konstrukcji i osiągów koparko-ładowarek oraz innych maszyn budowlanych New Holland pozwala sprawnie zlokalizować źródło problemu, a rozległe zaplecze techniczne w połączeniu z szybkim dostępem do oryginalnych części to gwarancja kompleksowej naprawy.

Serwis New Holland Polska - koparki, ładowarki i inne maszyny budowlane

Uzupełnieniem naszej działalności jest szereg zabiegów konserwacyjno-pielęgnacyjnych, które znacząco podnoszą komfort użytkowania koparko-ładowarek, jak również wszelkich innych pojazdów. Przeprowadzamy również okresowe przeglądy, które w skrupulatny sposób zweryfikują stan techniczny sprzętu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy natomiast do kontaktu — nasi konsultanci z chęcią udzielą Państwu wszelkich informacji.