Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis New Holland

Na kompleksowe usługi firmy HKL składają się nie tylko wynajem oraz sprzedaż maszyn budowlanych włoskiej marki New Holland, ale również serwis. Jest to w pełni profesjonalna usługa wykonywana przez wykwalifikowanych, znających specyfikę tych pojazdów oraz doświadczonych fachowców. Duża wydajność przy niskim spalaniu oraz wykorzystywanie najnowszych technologii, to znak rozpoznawczy maszyn New Holland. Serwis pozwala zachować ich właściwości i dane techniczne na najwyższym poziomie. Tak, aby pojazdy działały i funkcjonowały bez zarzutu przez bardzo długi czas. Oferujemy profesjonalną konserwację, naprawy doraźnych usterek oraz awarii, a także wymianę zużytych podzespołów oraz części.

Wynajem maszyn budowlanych New Holland i serwis oferujemy nie tylko w naszych oddziałach stacjonarnych, które zlokalizowane są na terenie całej Polski, ale także w wersji mobilnej. Możemy zatem dojechać do Państwa i na miejscu zająć się pojazdem. Ponadto proponujemy również diagnostykę oraz okresowe przeglądy.