Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis Yanmar

W przedsiębiorstwie HKL oferujemy wynajmem oraz sprzedaż maszyn budowlanych Wacker Neuson oraz serwis. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zgrany zespół fachowców oraz wiedzę na temat specyfikacji technicznej pojazdów oraz części tego producenta. Mobilność, wydajność czy energooszczędność, to tylko niektóre cechy, po których rozpoznać można sprzęt marki Wacker Neuson. Serwis jest usługą, która ma na celu przedłużyć żywotność i dobrą kondycję maszyn budowlanych. Oferujemy w pełni profesjonalną konserwację, naprawy oraz wymianę wysłużonych elementów i części.

Pojazdy Wacker Neuson i serwis dostępne są w naszych stacjonarnych oddziałach, znajdujących się w różnych regionach kraju. Ponadto proponujemy również serwis mobilny, czyli usługę z dojazdem do wskazanego przez Państwa miejsca. W HKL oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, które w stosunku do najwyższych standardów obsługi wypadają zawsze niezwykle korzystnie. Dodatkowo wykonujemy również specjalistyczną diagnostykę oraz okresowe przeglądy. Zapraszamy do kontaktu!