Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis Yanmar

W przedsiębiorstwie HKL oferujemy wynajmem oraz sprzedaż maszyn budowlanych Wacker Neuson oraz serwis. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zgrany zespół fachowców oraz wiedzę na temat specyfikacji technicznej pojazdów oraz części tego producenta. Mobilność, wydajność czy energooszczędność, to tylko niektóre cechy, po których rozpoznać można sprzęt marki Wacker Neuson. Serwis jest usługą, która ma na celu przedłużyć żywotność i dobrą kondycję maszyn budowlanych. Oferujemy w pełni profesjonalną konserwację, naprawy oraz wymianę wysłużonych elementów i części.

Pojazdy Wacker Neuson i serwis dostępne są w naszych stacjonarnych oddziałach, znajdujących się w różnych regionach kraju. Ponadto proponujemy również serwis mobilny, czyli usługę z dojazdem do wskazanego przez Państwa miejsca. W HKL oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, które w stosunku do najwyższych standardów obsługi wypadają zawsze niezwykle korzystnie. Dodatkowo wykonujemy również specjalistyczną diagnostykę oraz okresowe przeglądy. Zapraszamy do kontaktu!

Tym, co wyróżnia nas na rynku usług naprawczych i konserwacyjnych, jest kompleksowość oferowanych działań i zabiegów. Decydując się na współpracę z profesjonalnym serwisem minikoparek Wacker Neuson mogą Państwo liczyć na fachowe wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia — od wstępnej diagnostyki oraz identyfikacji problemu, poprzez naprawę lub wymianę wadliwego komponentu lub układu, aż po finalną konserwację oraz zabiegi pielęgnacyjne, mające na celu przygotowanie minikoparki do intensywnej i bezpiecznej pracy.

Wacker Neuson - serwis zagęszczarek oraz innych maszyn budowlanych

Zakres naszych usług serwisowych uzupełniają okresowe przeglądy techniczne — doświadczenie naszych specjalistów oraz dogłębna znajomość sprzętu takiego jak zagęszczarka, a także innych urządzeń i maszyn z portfolio Wacker Neuson, pozwala nam precyzyjnie zweryfikować stan poszczególnych układów i komponentów urządzenia. Regularna konserwacja nie tylko znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii, ale również pozwala utrzymać osiągi maszyny na satysfakcjonującym poziomie, co ma kluczowe znaczenie w kontekście działalności profesjonalnej.

Wacker - serwis minikoparek

Nie mniejszą wagę przykładamy do aspektu komunikacji z klientem. Wierzymy, że przejrzyste zasady współpracy oraz łatwość kontaktu to podstawy długotrwałej relacji na gruncie profesjonalnym, dlatego dzwoniąc na naszą infolinię zostaną Państwo automatycznie przekierowani do najbliższego warsztatu. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy zatem do kontaktu!