Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis Wacker Neuson

W HKL znajdą państwo kompleksowe rozwiązania dotyczące maszyn budowlanych marki Yanmar. Serwis to jedna z tych usług, które przygotowaliśmy z myślą o właścicielach specjalistycznych pojazdów użytkowych. Nasi doświadczeni oraz wykwalifikowani eksperci, którzy znają dokładnie specyfikę tych japońskich maszyn, na co dzień dokonują ich konserwacji, napraw, a także wymiany wysłużonych już części. Solidność, duża produktywność oraz wytrzymałość i innowacyjne rozwiązania, to znaki rozpoznawcze sprzętu budowlanego marki Yanmar. Serwis sprawia, że maszyny działają wydajnie oraz prawidłowo przez bardzo długi czas. Ponadto oferujemy również diagnostykę, która pozwala wykryć możliwość pojawienia się usterki, a także okresowe przeglądy.

Firma HKL proponuje pojazdy Yanmar i serwis, który wykonuje w oddziałach stacjonarnych rozlokowanych na terenie całego kraju lub u klientów. Gwarantujemy atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami w celu umówienia terminu.