Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Serwis Wacker Neuson

W HKL znajdą państwo kompleksowe rozwiązania dotyczące maszyn budowlanych marki Yanmar. Serwis to jedna z tych usług, które przygotowaliśmy z myślą o właścicielach specjalistycznych pojazdów użytkowych. Nasi doświadczeni oraz wykwalifikowani eksperci, którzy znają dokładnie specyfikę tych japońskich maszyn, na co dzień dokonują ich konserwacji, napraw, a także wymiany wysłużonych już części. Solidność, duża produktywność oraz wytrzymałość i innowacyjne rozwiązania, to znaki rozpoznawcze sprzętu budowlanego marki Yanmar. Serwis sprawia, że maszyny działają wydajnie oraz prawidłowo przez bardzo długi czas. Ponadto oferujemy również diagnostykę, która pozwala wykryć możliwość pojawienia się usterki, a także okresowe przeglądy.

Firma HKL proponuje pojazdy Yanmar i serwis, który wykonuje w oddziałach stacjonarnych rozlokowanych na terenie całego kraju lub u klientów. Gwarantujemy atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami w celu umówienia terminu.

Decydując się na współpracę z naszym serwisem, mogą Państwo również liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie poprawnej eksploatacji oraz zalecanych zabiegów konserwacyjnych, mających na celu maksymalne wydłużenie żywotności maszyn. Skuteczna naprawa pomp i silników Yanmar to jedno, lecz właściwe nawyki w kwestii szeroko rozumianej higieny pracy to równie istotny aspekt codziennego użytkownika sprzętu.

Serwis Yanmar - naprawa silników, pomp i o wiele więcej!

Zależy nam na kompleksowości oraz skuteczności świadczonej przez nas usługi, dlatego przykładamy ogromną wagę do każdego z etapów procesu, jakim jest naprawa silników, pomp oraz pozostałych układów i komponentów Yanmar. Począwszy od wstępnej diagnostyki, poprzez usunięcie właściwej usterki lub wymianę części eksploatacyjnych, aż po finalną weryfikację stanu technicznego maszyny. Przeprowadzamy również systematyczne przeglądy okresowe, dzięki którym zyskają Państwo pewność, że maszyny utrzymane są w nienagannej kondycji, co jest kluczowe dla ograniczenia ryzyka awarii oraz optymalizacji osiągów.

Yanmar Polska - serwis pomp i silników

Możliwość łatwego i szybkiego kontaktu z klientem to jedna z podstaw naszej działalności — dzwoniąc na naszą infolinię zostaną Państwo automatycznie przekierowani do najbliżej z naszych lokalizacji na terenie Polski, aby maksymalnie przyspieszyć proces ewentualnej naprawy. Nieustannie dążymy również do tworzenia nowych oddziałów, by w jeszcze większym stopniu zaspokoić oczekiwania naszych klientów.