Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Młoty hydrauliczne na wynajem Socomec

Firma HKL, z myślą o swoich klientach, stworzyła w swoich licznych oddziałach wypożyczalnie sprzętu budowlanego. Można w nich znaleźć znakomitej jakości, w pełni profesjonalne młoty hydrauliczne Socomec. Oferta ta jest szczególnie atrakcyjna dla osób prywatnych lub przedsiębiorstw, które z tego typu urządzeń muszą skorzystać sporadycznie. Wynajem jest wówczas bardziej opłacalny od kupna. Młoty hydrauliczne Somcomec dzięki swojej dużej mocy oraz częstotliwości uderzeń sprawnie radzą sobie z wyburzaniem betonowych ścian, kuciem posadzek czy przebijaniem nawierzchni asfaltowych.

W HKL oferujemy zawsze korzystne warunki wypożyczania oraz jasne zasady. Posiadamy młoty hydrauliczne Somcomec, które są cenione przez użytkowników ze względu na efektywność oraz wygodę podczas pracy. Każdy oferowany przez nas sprzęt jest zadbany oraz nowoczesny. Zachęcamy do konsultacji z naszymi doradcami, którzy pomogą w dobraniu optymalnego do planowanych zadań urządzenia oraz ustalą termin wypożyczenia.

 

Socomec DMS95

Socomec DMS95
 
  • Ciężar: 95 kg
  • Częstotliwość: 1200 1/min
  • Przepływ oleju: 27-40 l/min
  • Ciśnienie: 120 bar