Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Terex – Koparki gąsienicowe na wynajem Terex

W naszej firmie HKL znajdą Państwo wysokiej klasy koparki gąsienicowe Terex na wynajem. Wypożyczenie maszyn budowlanych to oferta, która powstała z myślą o firmach potrzebujących jednorazowo lub kilkukrotnie skorzystać ze specjalistycznego sprzętu, bez potrzeby nabywania go. Przedsiębiorcy dzięki temu nie zostają narażeni na duże koszty związane zarówno z zakupem maszyny, jak i jej konserwacją czy naprawami. Koparki gąsienicowe Terex znane są ze swojej wydajności, a także energooszczędności wpływającej na obniżenie wydatków eksploatacyjnych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy klarowne warunki wynajmu oraz bardzo atrakcyjne ceny. Koparki gąsienicowe Terex są dostępne do wypożyczenia na indywidualnie określony termin, który wynika z potrzeb naszych klientów. Oferujemy różnego rodzaju specjalistyczne maszyny będące wsparciem na placach budowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą Państwu optymalnie dobrać sprzęt i ustalą termin wynajmu.

 

 

Terex TC125

Terex TC125
 
  • Masa [t]: 12,5
  • Moc silnika [kW]: 85
  • Głębokość kopania [m]: 4,32
  • Wysokość wyładunku [m]: 5,25
  • Maksymalny zasięg ramienia [m]: 7,99