Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Wozidła budowlane, kołowe na wynajem Wacker Neuson

W HKL proponujemy Państwu wynajem specjalistycznych maszyn budowlanych. Oferujemy niezawodne wozidła Wacker Neuson. Przedsiębiorstwo Wacker Neuson to uznany, niemiecki producent, który posiada ponad stuletnią tradycję i jest gwarantem najwyższej jakości. Wynajem wysokiej klasy sprzętu stanowi znakomitą alternatywę do nabywania go na stałe. Dzięki temu można bowiem uniknąć dużych kosztów związanych z kupnem, konserwacją czy doraźnymi naprawami. Wozidła Wacker Neuson na wynajem, to oferta która powstała z myślą o przedsiębiorstwach potrzebujących profesjonalnego sprzętu, wyłącznie raz na jakiś czas.

Jako firma HKL gwarantujemy Państwu jasne warunki oraz zawsze indywidualnie ustalony okres wynajmu. Wozidła Wacker Neuson są doskonałym wsparcie podczas realizacji wielu zadań budowlanych. Pozwalają na transportowanie dużych ilości ciężkiego materiału. W naszej ofercie znaleźć można wozidła różnego typu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze optymalnego sprzętu.

 

Neuson Lifton 4001

Neuson Lifton 4001
 
  • Moc [kW]: 34,1
  • Waga [t]: 2,73
  • Ładowność [kg]: 4000
  • Pojemność wanny [m3]: 1,75/2,25