Wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych - Kraków

Branża budowlana rządzi się swoimi prawami. To jeden z najlepiej rozwijających się działów gospodarki, w którym liczy się szybkość i wysoka jakość usługi. Wiele firm, przyjmując dane zlecenie, mierzy się z problemem natychmiastowego pozyskania niezbędnego sprzętu, jaki nie zawsze znajduje się we flocie przedsiębiorstwa. Wówczas dobrym pomysłem jest wynajem maszyn budowlanych. Kraków, w którym nasza firma ma swój oddział, oferuje wiele nowoczesnych urządzeń w korzystnych cenach. Dla przedsiębiorców poszukujących profesjonalnego sprzętu dla siebie, prowadzimy również sprzedaż maszyn budowlanych w Krakowie. Każdy w branży znajdzie tu coś dla siebie.

Sprzęt dostępny od ręki – wynajem maszyn budowlanych w Krakowie

Przy różnego rodzaju inwestycjach niezbędne jest zachowanie wszelkich terminów. W przeciwnym wypadku przedsiębiorstwo może być narażone na kary, które nie wpływają korzystnie na finanse firmy. Aby móc szybko i sprawnie zrealizować zlecenie w wyznaczonym czasie, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. HKL oferuje wynajem maszyn budowlanych. Kraków, w którym nasza firma ma swój oddział, dysponuje sporym zapleczem profesjonalnego sprzętu, dostępnego od ręki. W swoim asortymencie mamy urządzenia producentów najbardziej znanych na świecie marek, takich jak Kramer, Bomag czy Kubota.

Zakupy najwyższej jakości – sprzedaż maszyn budowlanych

Prowadzimy również sprzedaż maszyn budowlanych. Wśród nich znaleźć można m.in. zagęszczarki, walce minikoparki urządzenia drobne, koparki gąsienicowe, ładowarki teleskopowe czy maszyny przeciskowe. Wiemy, że budżet danego przedsiębiorstwa nie zawsze pozwala na zakup nowych sprzętów, dlatego naszym Klientom oferujemy również zakup używanych maszyn budowlanych. Są one w pełni sprawne i posiadają wszelkie atesty, przez co korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne. Nasz sprzęt to gwarancja najwyższej jakości, a cena jest atrakcyjna dla przedsiębiorców.

HKL, czyli profesjonalny dostawca maszyn budowlanych

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Reprezentujemy najbardziej znane marki, a nasze sprzęty są nowoczesne i w pełni bezpieczne. Poza parkiem maszynowym oferujemy również fachową pomoc. Doradzamy przy zakupie urządzeń i staramy się dostosować swoją ofertę do potrzeb naszych Klientów.

Wynajem i sprzedaż maszyn budowlanych - Kraków

Odwiedź HKL w Krakowie

Godziny otwarcia:
7:00 - 15:00

Telefon:
12 312 53 50

Wynajem:
667 655 406

Sprzedaż:
601 937 133