Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Koparki gąsienicowe na wynajem Wacker Neuson

W naszej firmie HKL proponujemy Państwu koparki gąsienicowe Wacker Neuson. Można je w bezproblemowy i szybki sposób wynająć na okres zależny od potrzeb przedsiębiorstwa oraz czasu realizacji inwestycji. Jest to doskonała alternatywa dla kupna maszyn na stałe, gdyż nie wiąże się z tak dużymi nakładami finansowymi. Oferujemy koparki gąsienicowe Wacker Neuson, które cieszą się na rynku sporym uznaniem oraz charakteryzują niezawodnością i energooszczędnością. To sprzęt, który działa w zoptymalizowany sposób i jest ważnym wsparciem podczas rozmaitych prac budowlanych.

Wynajem cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród przedsiębiorców, którzy ze specjalistycznych maszyn muszą korzystać wyłącznie raz na jakiś czas. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi Klienci nie ponoszą kosztów związanych z konserwacją sprzętu, a także naprawami. Koparki gąsienicowe Wacker Neuson na wynajem dają zupełnie nowe możliwości. Oferujemy jasne zasady i krótki czas realizacji zamówienia.

 

 

Neuson 3503

Neuson 3503
 
  • Masa [t]: 3,500
  • Moc silnika [kW]: 23,7
  • Głębokość kopania [m]: 3,23
  • Wysokość wyładunku [m]: 3,62
  • Maksymalny zasięg ramienia [m]: 5,4