Minikoparka Kubota KX018-4

 

Domeną naszej firmy jest dostarczanie profesjonalnych maszyn budowlanych, które znajdą swoje zastosowanie podczas realizacji różnego rodzaju prac. Nasza propozycja to przede wszystkim minikoparka Kubota KX018-4. Urządzenie może być zastosowane do prowadzenia wszelkiego rodzaju prac budowlanych, takich jak na przykład kopanie fundamentów czy też zdejmowanie warstwy ziemi w celu dostania się do rurociągu.

Bardzo dużym walorem oferowanej przez nas minikoparki gąsienicowej są niewielkie gabaryty maszyny. Powoduje to, że urządzenie może być z powodzeniem użytkowane nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo specjalnie zaprojektowane gąsienice chronią sprzęt przed zakopaniem się w grząskim gruncie.

Kubota KX018-4 - Profesjonalna maszyna dla firm budowlanych

Oferowaną przez nas minikoparkę nową można obsługiwać na podstawie standardowych uprawnień na tego typu sprzęty. Wygodny joystick zapewnia bardzo precyzyjne kontrolowanie narzędzia roboczego, dzięki czemu cała realizacja jest prowadzona w bardzo wydajny oraz bezpieczny sposób. Znajdująca się w ofercie naszej firmy minikoparka nowa Kubota KS018-4 odznacza się prostą obsługą i łatwym serwisem. Wygodny dostęp do najważniejszych części eksploatacyjnych powoduje, że czynności konserwacyjne mogą być przeprowadzone w bardzo prosty i sprawny sposób.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami technicznymi maszyny. Szeroki wybór modeli powoduje, że z pewnością każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Najwyższa jakość wykonania sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających osób.