Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Wynajem kontenerów Kraków

Specjalizujemy się w wynajmie kontenerów, m.in. w Krakowie. W naszej ofercie znajdują się trwałe, wysokiej jakości obiekty o różnorodnym przeznaczeniu. Są to warianty magazynowe, sanitarne oraz biurowe. Wszystkie propozycje stanowią znakomite rozwiązanie podczas prowadzonych prac budowlanych. Obiekty dostarczane przez naszą firmę HKL są opłacalną inwestycją pod wieloma względami. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług!

Wynajem kontenerów biurowych w Krakowie

Pracownicy administracyjni nierzadko mają problem ze znalezieniem na placu budowy odpowiedniego miejsca ,w którym mogliby spokojnie wykonywać swoją pracę. Wynajem lub zakup lokalu z zamiarem przekształcenia go w biuro jedynie na określony czas prowadzonych prac, wydaje się bardzo nieopłacalnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o konieczne do poniesienia nakłady finansowe. Dlatego też znakomitym wyjściem w tej sytuacji może okazać się wynajem kontenerów. Obiekty są w pełni dostosowane do wykonywania prac biurowych. Nasza firma HKL stwarza ponadto możliwość doposażenia ich w biurka, krzesła, stoły, szafy oraz regały, dzięki czemu kontenery biurowe w Krakowie stają się zapewniającym komfort miejscem do wykonywania codziennych obowiązków.

Kontenery magazynowe – Kraków

Innym nieodłącznym elementem każdej budowy jest oczywiście magazyn. Miejsce, którego przestrzeń pozwoli na przechowywanie różnego rodzaju narzędzi bądź też materiałów budowlanych jest wręcz niezbędne do wygospodarowania. W naszej firmie HKL zwracamy uwagę na wszystkie potrzeby oraz wyzwania, z jakimi mierzą się firmy budowlane. Dlatego też w naszej ofercie wynajmu kontenerów w Krakowie znajdują się warianty magazynowe. Nie tylko zapewniają miejsce do przechowywania na czas prowadzonych prac budowlanych, ale także gwarantują bezpieczeństwo dzięki temu, że są zamykane na klucz. Tego typu obiekty są dostępne w naszej ofercie również w wersji modułowej, która pozwala na ich dowolne łączenie oraz zmiany położenia.

Wynajem kontenerów w Krakowie

W naszej ofercie wynajmu kontenerów w Krakowie, oprócz biurowych i magazynowych, znajdują się także warianty sanitarne. Posiadają one kompletną instalację wodną oraz kanalizacyjną, dzięki czemu możliwe jest ich wyposażenie w umywalki, prysznice oraz toalety. Zdecydowanie największą zaletą dostarczanych przez nas kontenerów w Krakowie jest fakt, iż wysokiej jakości obiekty mogą zostać wynajęte w korzystnej cenie na czas zaplanowanych prac budowlanych, a w razie opóźnień na budowie możliwe jest bezproblemowe przedłużenie umowy wynajmu. Skorzystanie z proponowanej usługi jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, a w razie dodatkowych pytań lu chęci doprecyzowania warunków i zakresu usługi – wypełnić formularz kontaktowy. Jak widać, jest wiele zalet, za sprawą których warto powierzyć specjalistom dostarczenie na plac budowy przystosowanych do tego celu kontenerów, zapewniając wszystkim pracownikom należyty komfort i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do wynajmu kontenerów biurowych, sanitarnych i magazynowych w Krakowie!

Wynajem kontenerów Kraków

Odwiedź HKL w Krakowie

Godziny otwarcia:
pn.-pt: 7:00 - 15:00

Telefon:
12 312 53 50

Wynajem:
667 655 406

Sprzedaż:
601 725 858

Lokalizacja:

Usługi w Poznaniu