Wynajem kontenerów Toruń

Odpowiednio zabezpieczone miejsce do przechowywania sprzętów, narzędzi oraz innych niezbędnych do pracy przedmiotów, a także przestrzeń dla pracowników, to wymagania każdego placu budowy. Aby móc je spełnić i dodatkowo zmniejszyć liczbę formalności, warto rozważyć wynajem kontenerów. W Toruniu funkcjonuje nasza firma HKL, która świadczy usługi najmu kontenerów biurowych, sanitarnych i magazynowych. Warto zapoznać się z naszą ofertą!

Wynajem kontenerów biurowych alternatywą dla tradycyjnego lokalu

Wynajem kontenerów biurowych jest świetną opcją dla firm, które chcą zapewnić miejsce pracy dla pracowników administracyjnych. Często najem tradycyjnego lokalu na krótki czas z odpowiednim wyposażeniem może okazać się problematyczny. Wynajem tego typu kontenerów oferowany przez naszą firmę w Toruniu umożliwia wypożyczenie obiektu na dowolny okres i zmniejsza konieczność zajmowania się sprawami formalnymi do minimum.
Oferowane przez naszą firmę HKL kontenery biurowedorównują standardem tradycyjnym biurom. W razie potrzeby umożliwiamy naszym klientom wypożyczenie mebli w postaci regałów, biurek czy też krzeseł. Poza tym, każdy oferowany przez nas kontener biurowy posiada opcję podłączenia ogrzewania. Udostępniane przez nas modele cechuje także modułowość, która umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie dostępnej powierzchni w zależności od potrzeb.

Co zapewniają kontenery sanitarne w Toruniu?

Pracownicy budowy potrzebują stałego dostępu do toalet, umywalek oraz pryszniców. Oferowane przez naszą firmę HKL kontenery sanitarne wyposażone są w instalację wodną i kanalizacyjną. Dzięki temu, każda osoba w dowolnej chwili może skorzystać z łazienki. Umiejscowienie kontenerów sanitarnych można zmieniać w bardzo łatwy sposób, co jest szczególnie przydatną cechą na placu budowy.
Tego rodzaju kontenery możliwe do wynajęcia na terenie Torunia zapewniają pracownikom odpowiednie warunki sanitarne oraz należyty komfort. Wszystkie posiadają bowiem zamknięcie na klucz, co dodatkowo stanowi ochronę przed kradzieżą. Wśród kontenerów sanitarnych dostępnych w naszej ofercie można wyróżnić dwie wersje wyposażenia. Pierwsza z nich obejmuje 5 kabin WC, 2 pisuary, podgrzewacz wody oraz 2 umywalki. Druga wzbogacona jest o 2 kabiny prysznicowe.

Wynajem kontenerów w Toruniu – szybko i bez zbędnych formalności

Wynajem kontenerów od naszego przedsiębiorstwa HKL zawsze przebiega szybko i bezproblemowo. Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości co do procesu wynajmu kontenerów, możliwe jest skorzystanie z infolinii. Jeśli chodzi o ustalenie terminu najmu, w pełni dostosowujemy się do potrzeb klienta. Nie narzucamy minimalnego czasu wypożyczenia kontenerów, a także nie ustalamy sztywnych ram czasowych, jak nierzadko ma to miejsce w przypadku najmu lokali.
Dostępne w naszej ofercie kontenery biurowe, sanitarne oraz magazynowe to trwałe i solidne obiekty, które są wytrzymałe na warunki panujące na placach budowy. Możliwość łączenia poszczególnych segmentów, łatwa zmiana lokalizacji czy zamykanie na klucz to tylko niektóre z dodatkowych udogodnień, istotnych w tego typu miejscach pracy. Kontenery stanowią znakomitą alternatywę dla lokali w budynkach, a ich cechy sprawiają, że są o wiele lepiej dostosowane do warunków panujących na budowach.

Wynajem kontenerów Toruń

Odwiedź HKL w Toruniu

Godziny otwarcia:
pn.-pt: 7:00 - 16:00

Telefon:
56 657 22 08

Wynajem:
667 655 426

Sprzedaż:
667 600 035

Usługi: