Już od 30 lat Kubota z powodzeniem działa również na kontynencie europejskim. Nie bez znaczenia jest z pewnością fakt, że sieć dystrybutorów minikoparek ich marki nieustannie się rozwija i udoskonala.

W segmencie maszyn kompaktowych 0-8, słyną oni z najwyższego standardu wykonania swoich produktów. Wraz z rokiem 1974, pojawiły się pierwsze minikoparki Kubota, które poza skutecznością działania wyróżniały się całkowitym bezpieczeństwem oraz komfortem użytkowania, a także walorami ekologicznymi. Współcześnie produkowane maszyny tej firmy znane są ze swej niezawodności oraz innowacyjności, wpisując się przy tym we wszystkie surowe normy sprzętowe.

W 2013r., na rynek weszły minikoparki Kubota nowej generacji, noszące nazwę KX-04, których moc oraz parametry pracy zostały znacząco podniesione. Silniki tej marki z serii 4, jakie zostały w nich zainstalowane, skonstruowano zgodnie z nowoczesną technologią, pozwalającą wpisać się w wymogi odnośnie ochrony środowiska i zredukować hałas. Minikoparki Kubota typu KX018-4, KX016-4 i KX019-4 charakteryzują się najobszerniejszą kabiną w klasie produktowej, jaką reprezentują. Zostały one przygotowane w zgodzie z zasadami ergonomii, przez co wykonywana praca osiąga maksimum wydajności. Każdy z wymienionych modeli pozwala hydraulicznie poszerzyć gąsienice do szerokości nawet 13 cm (KX019-4 i KX018-4) oraz 12 cm 40 mm (KX016-4). Dzięki temu, maszyny można odpowiednio dostosować do określonych warunków danego placu budowy.

Więcej informacji na temat minikoparek Kubota i innego rodzaju sprzętu tej marki mogą Państwo otrzymać podczas targów Intermasz (sektor 3, stoisko 16, plac Marka), a także w każdym oddziale firmy HKL Baumaschinen Polska. Jako oficjalny dealer Kubota, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Oferta maszyn dostępna jest tutaj: Koparki Gąsienicowe