Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Ładowarki kołowe na wynajem Komatsu

Oddziały HKL to miejsca, w których znajdą Państwo najlepszej jakości maszyny oraz sprzęt budowlany na wynajem. Na terenie całej Polski oferujemy ładowarki kołowe Komatsu. Usługa ta powstała z myślą o firmach, które potrzebują specjalistycznych maszyn sporadycznie i nie chcą ponosić kosztów związanych z ich kupnem, konserwacją czy naprawami. Ładowarki kołowe Komatsu to doskonałe wsparcie na placu budowy. Za ich sprawą można w skuteczny sposób przetransportować krótkodystansowo oraz załadować różnego rodzaju materiały.

Ładowarki kołowe Komatsu cenione są przez operatorów za komfortowe warunki w kabinie, a także dużą wydajność i możliwość precyzyjnego wykonywania zadań. W HKL oferujemy wynajem na przejrzystych warunkach, które ustalane są indywidualnie. Maszyny można wypożyczyć na dowolny, określony wcześniej termin, tak aby zdążyć zrealizować wszystkie potrzebne cele. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze optymalnego do zamierzonych działań modelu.

 

 

Komatsu WA380

Komatsu WA380
 
  • Waga [t]: 17,7
  • Moc [kW]: 143
  • Pojemność łyżki [m3]: 3,2-3,5
  • Wys. sworznia obrotu łyżki [m]: 4,3
  • Maks. obciążenie [kg]: 6,05