Używamy plików cookies, pozostając na stronie zgadzasz się na ich użycie. Czym są cookies, jak działają oraz jak zmienić ich ustawienia dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Koparki kołowe na wynajem Atlas

W firmie HKL znajdą Państwo wysokiej jakości, niezawodne koparki kołowe Atlas oraz inne niezbędne na placu budowy maszyny na wynajem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw, które ze specjalistycznego sprzętu i pojazdów korzystają wyłącznie sporadycznie, stworzyliśmy usługę wypożyczenia. Warunki wynajmu są transparentne a dzięki rozmieszczeniu naszych oddziałów na terenie całej polski, możliwy jest on niemal od zaraz.

Koparki kołowe Atlas charakteryzują się wydajną i precyzyjną pracą, a także korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Oferujemy zadbane oraz całkowicie sprawne maszyny. Dzięki wynajmowi nie trzeba wydawać sporej ilości pieniędzy na kupno, konserwację oraz naprawy. Koparki kołowe Atlas to niezwykle zwrotne oraz mobilne maszyny, które znakomicie sprawdzą się podczas realizacji wielu zadań. Operatorzy doceniają komfortowe warunki pracy, a także intuicyjne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy wesprą w wybraniu odpowiedniej koparki Atlas.

Dzięki temu, że koparki kołowe Atlas to maszyny dosyć uniwersalne, są one użytkowane w wielu pracach ziemnych i porządkowych na budowie. To jednak nie jedyny sposób ich wykorzystania. Nowy i używany sprzęt tego typu jest też często stosowany w pracach drogowych, wykopach, melioracjach, a nawet przy budownictwie komercyjnym. Aby dobrze spełniał swoją funkcję, musimy jedynie pamiętać, by powierzchnia, po której jeździ, była względnie stabilna. Do prac na gruncie grząskim i nierównym lepiej wybrać maszyny gąsienicowe.

Ten rodzaj sprzętu odznacza się też dobrą zwrotnością i łatwością sterowania. Operowanie nimi ułatwiają też takie udogodnienia, jak dodatkowe oświetlenie czy kamery.

Wynajem koparek kołowych Atlas

Dobierając maszynę do pracy, którą chcemy wykonać, musimy wziąć pod uwagę czynniki takie, jak pojemność łyżki, siła rwania, moc silnika, a także podwozie z napędem. Warto zorientować się również, jakie możliwości rozbudowy mają wybrane maszyny. Wszystko po to, by sprawdziły się jak najlepiej. Koparki kołowe używane Atlas są dostępne w naszej ofercie w korzystnej opcji wynajmu krótko- i długoterminowego. Więcej szczegółów mogą Państwo poznać, kontaktując się z nami poprzez formularz.

 

 

Atlas 140


Atlas 140
 
  • Masa [t]: 14,2
  • Moc silnika [kW]: 80
  • Głębokość kopania [m]: 4,9
  • Wysokość wyładunku [m]: 6,35
  • Maksymalny zasięg ramienia [m]: 8,4